Termínová listina 
Leden - červen 2020
Jihlavský plavecký klub AXIS
   
Leden    
18.1.20. - sobota MR ČR družstev - I.kolo Jihlava 25
  všíchni - 8.00 - 15.30 hod.    
       
26.1. Delfín Cup 2009 a ml. Pelhřimov  
Únor      
14.2. pátek 20.00 39.plavecký večer, od 20:00 hod. Jihlava, Hotel GM  
       
22.2. - sobota Vysočina Cup Žďár nad Sázavou 25
  nejmladší - 2009 a mladší    
     
22.-23.2. - so + ne Semifinále MR ČR družstev Zlín 50
výběr    
     
29.2. - 1.3. - so + ne České Budějovice 2020 České Budějovice 50
  2006 - 2010 a mladší    
  pravděpodobně pouze v sobotu    
Březen      
6.-8.3. pá + ne VC Slovenska Bratislava 50
  výběr    
9.-15.3. - po - ne jarní prázdniny    
     
14.-15.3. - so + ne Finále MR ČR družstev Pardubice 50
výběr    
     
27. - 29.3. pá - ne VC Ostravy Ostrava 50
  výběr    
       
28.3. - sobota Aprílová vlnka Znojmo 25
  žáci    
       
Duben
4.4. - sobota Velikonoční Praha Praha-Radlice 25
žáci
10.-13.4. čt - po velikonoční prázdniny    
       
17.4. - 19.4. pá - ne ATUS Graz Trophy - výběr dor. + dospělí Graz 50
       
18.4. sobota Cena Brněnského draka Brno 50
  žáci    
       
24.-26.4. pá - ne VC Pardubic - výběr Pardubice 50
       
25.4. - sobota Závody mládeže Jihlava 25
  mladší dorost + žáci    
       
26.4. - neděle KM - dlouhé tratě/kvalifikace na LP + MR ČR/ Jihlava 25
  dorost + žáci    
       
30.4. - 3.5. čt - ne kondiční soustředění - Jalovec Jalovec  
  všichni    
2.5. sobota tradiční grilování v altánku na Jalovci s rodiči    
       
Květen      
8.-9.5. - so + ne Májové Brno Brno 50
  2006+2007+2008+2009    
       
23.5. - sobota I.+II.část KM / kvalifikace na LP + MR ČR / Jihlava 25
  žáci, mladší dorost    
       
24.5. - neděle III.část KM / kvalifikace na MR ČR / Jihlava 25
  žáci, mladší dorost    
       
24.-30.5. - ne -so plavecké soustředění v Plzni Plzeň 50
všichni    
     
Červen
5.-7.6. pá - ne VC Liberec - výběr Liberec 50
13.6. sobota Letní pohár ČR
  2010 Prostějov 25
  2009 Nový Jičín 25
       
18.-21.6. - čt - ne Letní MČR dospělých a dorostenců Ústí n. L. 50
       
25.6. - čtvrtek klubové závody 13.00-16.00 Jihlava  
       
27.-28.6. - so + ne Letní MČR žáků -       2006 Brno 50
  2007 Č.Budějovice 50
  2008 Kopřivnice 25
  odjezdy v pátek odpoledne    
     
     
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
     
       
       
       
       
       
     
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

 


Copyright Jihlavský plavecký klub AXIS © 2015. All Rights Reserved.


Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web soubory cookie. Chcete-li se dozvědět více o použitých souborech cookie a jak je smazat, podívejte se na naše privacy policy.

  Souhlasím s cookies z tohoto webu.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk